Швидко зв'язалися, гарно запакували, швидко відправили.
Добрий день, Рита! Дякуємо за відгук,
Уже вдруге замовляла новорічні кулі, дуже гарні. Пакування теж чудове, все прийшло ціленьке. Дякую!
Добрий день, Юлія! Щиро вдячні Вам за позитивну оцінку нашої роботи, окрема подяка за фото. Гарних Вам свят!
Кульки дуже класні!!швидко відправили і доїхало все добре, дякую!
Доброго дня, Олена! Дуже вдячні за зворотній зв"язок і позитивний відгук. Гарних свят.
Швидко зв'язалися, гарно запакували, швидко відправили.
Добрий день, Рита! Дякуємо за відгук,
Уже вдруге замовляла новорічні кулі, дуже гарні. Пакування теж чудове, все прийшло ціленьке. Дякую!
Добрий день, Юлія! Щиро вдячні Вам за позитивну оцінку нашої роботи, окрема подяка за фото. Гарних Вам свят!
Кульки дуже класні!!швидко відправили і доїхало все добре, дякую!
Доброго дня, Олена! Дуже вдячні за зворотній зв"язок і позитивний відгук. Гарних свят.