Рікавиці гарні і якісні.Іграшковий набір для пікніка дуже милий.Дякуємо
Добрий день, Наталія! Дякуємо за зворотній зв"язок і гарний відгук!
Заказывала и себе, и на подарок близким друзьям. Замечательно все: и внимание к клиенту, и быстрая доставка, и сам набор! СПАСИБО!
Рікавиці гарні і якісні.
Іграшковий набір для пікніка дуже милий.
Дякуємо
Добрий день, Наталія! Дякуємо за зворотній зв"язок і гарний відгук!
Заказывала и себе, и на подарок близким друзьям. Замечательно все: и внимание к клиенту, и быстрая доставка, и сам набор! СПАСИБО!