12 наборів були з фарбами, 1 набір майже без фарб, але розбавили водичкою і вистачило, тому дякую за швидку доставку, відправку і за приємних продавців❤️
Катерина Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всим задоволена, велике дякую 😊🤗
Наталія Р.
Відмінно
Замовляли НОВОРІЧНу ІНТЕРАКТИВНу ФІГУРКу ДІДа МОРОЗа В ЧЕРВОНІЙ ШУБІ З МІШКОМ ПОДАРУНКІВ І ВЕДМЕЖАМ, 25 СМ (230396) . Іграшка чудова. Обслуговування ввічливе. Зв"язались швидко, а також швидко відправили товар. Дякую за обслуговування та поміч у виборі іграшки.
Коментар продавця
Добрий день, Наталя! Дякуємо за відгук і високу оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Ви задоволені покупкою. Гарних Вам свят!
Валерія Х.
Відмінно
Віталій Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юлия Б.
Відмінно
Благодарю, звёздочки очень красивые, быстро отправили, желаю мира, добра, любви и искренности)
Коментар продавця
Добрий день, Юлія! Дякуємо за відгук і добрі побажання. Гарних Вам свят!
Елена
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юлія В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую,не дивлячись на різдвяні свята, швидко зв'язалися і вже на наступний день замовлення було у мене.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук і гарну оцінку нашої роботи! Гарних свят!
12 наборів були з фарбами, 1 набір майже без фарб, але розбавили водичкою і вистачило, тому дякую за швидку доставку, відправку і за приємних продавців❤️
Всим задоволена, велике дякую 😊🤗
Замовляли НОВОРІЧНу ІНТЕРАКТИВНу ФІГУРКу ДІДа МОРОЗа В ЧЕРВОНІЙ ШУБІ З МІШКОМ ПОДАРУНКІВ І ВЕДМЕЖАМ, 25 СМ (230396) . Іграшка чудова.
Обслуговування ввічливе. Зв"язались швидко, а також швидко відправили товар. Дякую за обслуговування та поміч у виборі іграшки.
Добрий день, Наталя! Дякуємо за відгук і високу оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Ви задоволені покупкою. Гарних Вам свят!
Благодарю, звёздочки очень красивые, быстро отправили, желаю мира, добра, любви и искренности)
Добрий день, Юлія! Дякуємо за відгук і добрі побажання. Гарних Вам свят!
Дякую,не дивлячись на різдвяні свята, швидко зв'язалися і вже на наступний день замовлення було у мене.
Дякуємо за відгук і гарну оцінку нашої роботи! Гарних свят!