Все швидко відправили, сам товар такий собі по якості і по виконанню, але певно на свої гроші ок.
Добрий день, Наталія! Дякуємо Вам за відгук і зворотній зв"язок.
Відправка швидка, товар гарної якості. Дякую
Добрий день, Алла! Дякуємо за відгук і гарну оцінку нашої роботи.
Все швидко відправили, сам товар такий собі по якості і по виконанню, але певно на свої гроші ок.
Добрий день, Наталія! Дякуємо Вам за відгук і зворотній зв"язок.
Відправка швидка, товар гарної якості. Дякую
Добрий день, Алла! Дякуємо за відгук і гарну оцінку нашої роботи.