12 наборів були з фарбами, 1 набір майже без фарб, але розбавили водичкою і вистачило, тому дякую за швидку доставку, відправку і за приємних продавців❤️
Катерина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Всим задоволена, велике дякую 😊🤗
Наталія Р.
Отлично
Замовляли НОВОРІЧНу ІНТЕРАКТИВНу ФІГУРКу ДІДа МОРОЗа В ЧЕРВОНІЙ ШУБІ З МІШКОМ ПОДАРУНКІВ І ВЕДМЕЖАМ, 25 СМ (230396) . Іграшка чудова. Обслуговування ввічливе. Зв"язались швидко, а також швидко відправили товар. Дякую за обслуговування та поміч у виборі іграшки.
Комментарий продавца
Добрий день, Наталя! Дякуємо за відгук і високу оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Ви задоволені покупкою. Гарних Вам свят!
Валерія Х.
Отлично
Віталій Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлия Б.
Отлично
Благодарю, звёздочки очень красивые, быстро отправили, желаю мира, добра, любви и искренности)
Комментарий продавца
Добрий день, Юлія! Дякуємо за відгук і добрі побажання. Гарних Вам свят!
Елена
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлія В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую,не дивлячись на різдвяні свята, швидко зв'язалися і вже на наступний день замовлення було у мене.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук і гарну оцінку нашої роботи! Гарних свят!
12 наборів були з фарбами, 1 набір майже без фарб, але розбавили водичкою і вистачило, тому дякую за швидку доставку, відправку і за приємних продавців❤️
Всим задоволена, велике дякую 😊🤗
Замовляли НОВОРІЧНу ІНТЕРАКТИВНу ФІГУРКу ДІДа МОРОЗа В ЧЕРВОНІЙ ШУБІ З МІШКОМ ПОДАРУНКІВ І ВЕДМЕЖАМ, 25 СМ (230396) . Іграшка чудова.
Обслуговування ввічливе. Зв"язались швидко, а також швидко відправили товар. Дякую за обслуговування та поміч у виборі іграшки.
Добрий день, Наталя! Дякуємо за відгук і високу оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Ви задоволені покупкою. Гарних Вам свят!
Благодарю, звёздочки очень красивые, быстро отправили, желаю мира, добра, любви и искренности)
Добрий день, Юлія! Дякуємо за відгук і добрі побажання. Гарних Вам свят!
Дякую,не дивлячись на різдвяні свята, швидко зв'язалися і вже на наступний день замовлення було у мене.
Дякуємо за відгук і гарну оцінку нашої роботи! Гарних свят!