Замовлення приїхало на нову почту дуже бистро,ми задоволені замовленням..Дякую
Інна Б.
Отлично
Ёлочка розовая супер….
Андрій О.
Очень плохо
Зробив замовлення,доставку оформив наложеним платіжем,перетелефонував менеджер і сказав що потрібна повна предоплата і якщо я не згідний оплатити вони товар не вишлють,питання для чого вказувати що є наложений платіж?
Инна К.
Хорошо
Хороший продавец, быстпая отправка, но к сожалению на одной из игрушек были потертости на глянцевом покрытии:(
Олена М.
Отлично
Лариса С.
Отлично
Альона Ш.
Отлично
Дуже все швидко та оперативно було доставлено.Все хорошої якості.Рекомендую!
Замовлення приїхало на нову почту дуже бистро,ми задоволені замовленням..Дякую
Ёлочка розовая супер….
Зробив замовлення,доставку оформив наложеним платіжем,перетелефонував менеджер і сказав що потрібна повна предоплата і якщо я не згідний оплатити вони товар не вишлють,питання для чого вказувати що є наложений платіж?
Хороший продавец, быстпая отправка, но к сожалению на одной из игрушек были потертости на глянцевом покрытии:(
Дуже все швидко та оперативно було доставлено.Все хорошої якості.Рекомендую!